3.JPG

XV edycja konkursu „ Mistrz Tabliczki Mnożenia” rozstrzygnięta!

Dnia 21 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się XV Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”. Uczestniczyło w nim 15 uczniów klas II , III i IV. Tradycyjnie rozegrano dwie konkurencje indywidualne:

Czytaj więcej...

Wycieczka do Karpacza

Uczniowie klas II wyjazd do Karpacza 20 maja 2019 r. rozpoczęli od zwiedzania średniowiecznej  drewnianej Świątyni Wang zbudowanej na przełomie XII i XIII wieku pochodzącej z południowej Norwegii z miejscowości Wang.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Krasiejowa

9 maja 2019 r. odbyła się wycieczka do Krasiejowa, wzięli w niej udział uczniowie klasy III. Celem wycieczki było poznanie prehistorycznego świata dinozaurów. Park zwiedzaliśmy  zaczynając od niezwykłej atrakcji, jaką jest TUNEL CZASU.

Czytaj więcej...

RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ

W tym roku szkolnym w kl. I b, od stycznia do kwietnia  były prowadzone zajęcia pt. „Ratujemy i uczymy ratować”. Uczniowie w czasie zajęć poznali łańcuch przeżycia i schemat udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Wycieczka po Kotlinie Kłodzkiej

6 maja uczniowie klasy I b udali się na wycieczkę po Kotlinie Kłodzkiej. Swoją wycieczkę rozpoczęli od Dusznik Zdroju. Uczniowie odbyli spacer po  Parku Zdrojowym, który zajmuje powierzchnię 5,4 hektara.

Czytaj więcej...

Biologia po angielsku

W Szkole w Podstawowej w Złoty Stoku w ramach innowacji pedagogicznej prowadzone są  w ramach dwujęzyczności zajęcia z  biologii w języku angielskim. Uczestniczą w nich uczniowie klas piątych.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje