3.JPG

Wybory do RSU

Po trwającej kilka dni kampanii przedwyborczej uczniowie klas IV – VIII tradycyjnie już 30 września wzięli udział w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego. Z każdej klasy kandydowało 3 uczniów (oprócz kl. IV, gdzie z tej klasy kandydowało 2 uczniów).  Z łącznej liczby 26 kandydatów wyborcy wybrali 5 uczniów. W wyborach wzięło udział 146 wyborców.

Czytaj więcej...

Dzień Sportu 2019

W tym roku szkolnym "Dzień Sportu" odbył się we wrześniu. Organizacji zawodów podjęli się studenci, którzy w tym czasie odbywali praktyki w naszej szkole. Owi studenci to oczywiście absolwenci naszej szkoły. Sprawili się bardzo dobrze - przygotowali zestaw konkurencji sportowych, ale w formie zabawowej. Rywalizacja sportowa odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsi na bieżni pojawili się uczniowie klas I-III, po nich do zawodów przystąpiły klasy IV-VI. Uczniowie klas siódmych zajęli się sędziowaniem, natomiast ósmoklasiści pilnie się w tym czasie uczyli.

Europejski Dzień Języków

25. września w Szkole Podstawowej w Złotym Stoku został zrealizowany projekt pod tytułem „Europejski Dzień Języków”. W przygotowanie całości zaangażowani byli uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmej pod czujnym okiem nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata - 2019

Głównym celem akcji „Sprzątanie Świata” jest rozbudzanie u uczniów świadomości ekologicznej  i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja ma również na celu pokazanie uczniom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska nie jest tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz także zmiana nawyków w codziennym życiu,

Czytaj więcej...

Narodowe Czytanie 2019

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pod honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Pomysł na wspólne czytanie i promowanie polskiej literatury narodził się w 2012 roku, w dwustulecie akcji  epopei narodowej "Pana Tadeusz" Adama Mickiewicza.

Czytaj więcej...

Ognisko integracyjne

5.09.2019 r. uczniowie klas I –III wspólnie z wychowawcami bawili się na ognisku integracyjnym z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje